You are currently viewing Ściągawka wyborcza

Ściągawka wyborcza

W najbliższą niedzielę, 7 kwietnia, odbędzie się I tura wyborów samorządowych. Radnych do gminnej rady będziemy wybierać w 4 okręgach. Obwodowa komisja wyborcza dla okręgu 9 pracować będzie w świetlicy Niemcz przy ul. Sienkiewicza,  pozostałe OKW  umieszczone zostały w Szkole Podstawowej w Niemczu. Dla tych, którzy na ostatnią minutę będą chcieli się zorientować, kto i skąd, przygotowaliśmy ściągawkę z nazwiskami i komitetami wyborczymi kandydatów.

Pamiętajmy, że Niemcz jest zawsze w krajowej czołówce pod względem frekwencji, więc przy pięknej pogodzie, która się zapowiada w niedzielę, możemy się pokusić przynajmniej o wyrównanie rekordowej statystyki. Wybrani przez nas ludzie będą reprezentować interesy Niemcza, zatem warto dać im mocne mandaty.

 

KANDYDACI Z NIEMCZA NA RADNYCH GMINY OSIELSKO

Okręg 1 

Pozycja 5. Beata Polasik KKW  Koalicja Obywatelska

Pozycja 11. Norbert Łysiak KKW SĄSIEDZI Osielsko 2024

Okręg 8

Pozycja 5 Sławomir Stachewicz KKW Koalicja Obywatelska

Pozycja 13.  Iwona Jastrzębska-Puzowska KKW SĄSIEDZI Osielsko 2024

Pozycja 15.  Zbigniew Bujnicki KKW NASZA GMINA OSIELSKO

Okręg 9

Pozycja 5. Lucyna Balbuza-Walkowska KKW Koalicja Obywatelska

Pozycja 13.  Piotr Januchowski KKW SĄSIEDZI Osielsko 2024

Pozycja 15. Krystyna Lachowska KKW NASZA GMINA OSIELSKO

Okręg 10

Pozycja 5 Karolina Kubanek-Bryś KKW Koalicja Obywatelska

Pozycja 13. Oliwia Ziętara KKW SĄSIEDZI Osielsko 2024

 

W niedzielnych wyborach mieszkańcy gminy zadecydują również, kto spośród trzech kandydatów zostanie wójtem Osielska.

 

KANDYDACI NA WÓJTA

Janusz Jedliński KKW Koalicja Obywatelska

Wojciech Sypniewski KKW NASZA GMINA OSIELSKO

Andrzej Wiekierak KKW SĄSIEDZI Osielsko 2024